2017-03-29

Już jutro zapraszam wszystkich do Galerii Sztuki Nowoczesnej w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, ulica Mennica 8a. O godzinie 17:00 rozpoczynamy spotkanie autorskie na którym premierowo zaprezentuję moją książkę "Flow". Publikacja będzie tego dnia do nabycia w kasie muzeum w cenie 53 zł.

Książka dostępna będzie w dwóch wersjach. W dniu premiery do sprzedaży trafia wersja standardowa książki, która zaprezentowana została na mojej stronie. Dostępna będzie również wersja specjalna - z szarą okładką, sygnowana, numerowana oraz zawierająca odbitkę zdjęcia spoza książki. Do wolnej sprzedaży trafi jedynie 50 egzemplarzy. Zamówienie na nią można złożyć tylko poprzez moją stronę internetową, a wysyłka przewidziana jest na drugą połowę kwietnia.

Z chwilą opublikowania tego wpisu rozpoczynam przyjmowanie zamówień na książkę poprzez moją stronę internetową www.tymonmarkowski.com - póki co jest to jedyne miejsce, gdzie można ją nabyć. Inną okazją będą spotkania autorskie zaplanowane na najbliższe miesiące w takich miastach jak: Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków.

Zapraszam!